українська російська англійська

У Києві презентували трейлери стрічок "Крути 1918" та "Таємний щоденник Симона Петлюри"

16.07.2018 | 14:51

B&H Film Distribution Company презентувала у Києві трейлери стрічок українського виробництва, які з’являться у широкому прокаті вже найближчим часом. Серед іншого, це фільми «Крути 1918» та «Таємний щоденник Симона Петлюри», зняті за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Протягом останніх кількох років український кінематограф демонструє  значний успіх та динамічне зростання якісного, сучасного, конкурентоспроможного продукту. Свідчення цього – презентації українського кіно на численних престижних світових кінофестивалях та висока зацікавленість представників міжнародної кіноіндустрії у партнерстві з нашими кінематографістами», - говорить Євген Нищук.

За словами Міністра культури, підтримка українського кінематографу є одним з пріоритетних завдань Уряду.

«Українське кіно завжди знаходиться на порядку денному Уряду, адже надзвичайно важливо, щоб держава приділяла значну увагу розвитку цього напрямку. Вже зовсім скоро ми зможемо побачити два історичних фільми - «Крути 1918» та «Таємний щоденник Симона Петлюри», які розповідають про наших героїв та їх роль у розбудові української держави. Я дуже радий, що ця тема нарешті постане перед світовою глядацькою аудиторією, адже надзвичайно важливо доносити правду про події того часу через кіно».

Він також висловив сподівання, що ці стрічки викличуть неабиякий резонанс та схвалення.

 

«Дійсно, українське кіно сьогодні знаходиться на підйомі і дуже важливо, що держава підтримує його розвиток на всіх етапах», - зазначив генеральний директор компанії B&H film distribution Богдан Батрух.

 Генеральний директор компанії B&H film distribution також зазначив, що при відборі фільмів для прокату у компанії звертають увагу не на комерційну складову фільму, а на його унікальність.

«Ми відповідаємо за кіноіндустрію, на нас лежить відповідальність за цю галузь, тож ми вважаємо за потрібне відбирати лише такі фільми, від перегляду яких важко відмовитись. Зокрема це стосується фільмів про національні трагедії, таких, як «Кіборги» чи «Крути 1918». Кожен з таких фільмів несе в собі певну цінність, яку ми вважаємо за потрібне донести нашому глядачу».

 

 

Довідково:

Cтрічку "Таємний щоденник Симона Петлюри" знято Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка за підтримки Держкіно України. Зйомки проходили в Україні та Франції. Проект картини став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно і отримав державне фінансування у сумі 23 млн 600 тис. грн, що становить половину від загальної вартості виробництва. Прем’єру стрічки “Таємний щоденник Симона Петлюри” заплановано на 6 вересня 2018 року.

 

Виробництво фільму «Крути 1918» здійснювалось компанією Good Morning Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Проект художнього фільму «Крути 1918. Захист» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно у сесії ігрових тематичних фільмів (до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки, до 100-ї річниці Бою студентів під Крутами), державна підтримка цього фільму становить 26 млн. грн. Прем’єра запланована на 6 грудня 2018 року.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України