українська російська англійська

Камерний дівочий хор КССМШ ім. М В Лисенка виступив в Домініканському соборі у місті Львові

18.07.2018 | 17:51

У рамках Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, мистецького проекту, який об'єднує найкращих музикантів України та світу, відбувся чарівний виступ Камерного дівочого хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка (художній керівник і диригент – заслужений діяч мистецтв України Юлія Пучко-Колесник).

17 липня в Домініканському соборі за участі Камерного дівочого хору КССМШ ім М В Лисенка була представлена  концертна програма «Хорове одкровення».

 

 

У програмі  виступу  прозвучали твори сакральної та світської тематики українських композиторів, які створюють особливий погляд на хорову традицію в Україні - Лесі Дичко, Ганни Гаврилець, Євгена Станковича, Володимира Зубицького та інших.

 

 

Виступ знаного колективу, який виборов першість у світовому змаганні хорів і є володарем численних гран-прі та відзнак міжнародних фестивалів, був із захватом  сприйнятий  публікою, яка відзначила високу майстерність виконання та професіоналізм  колективу.

 

«Кожен виступ цього славетного колективу дарує насолоду від творчої майстерності  майбутньої слави України -  талановитих юних виконавиць  одного із провідних освітніх закладів країни - Київської музичної  школи  імені Лисенка. Попри свій юний вік, учні цієї славетної школи демонструють високий  мистецький рівень  та  майстерність  на міжнародному рівні,  є визнаними у світі та мають високі нагороди престижних музичних конкурсів», - говорить Міністр культури України Євген Нищук.

«Міністерство культури, і надалі робитиме все від нас залежне, щоб  наші мистецькі навчальні заклади мали можливість  розвиватися, розкривати творчий потенціал дітей, виховували нове покоління  митців, які гідно представлятимуть  творчі можливості  нашої країни та створюватимуть яскравий мистецький образ України в світі».

 

Нагадаємо, що Камерний хор дівчат КССМШ імені М.В. Лисенка під орудою Юлії Пучко – Колесник – художнього керівника та диригента, заслуженого діяча мистецтв України,  минулого рок на Всесвітньому хоровому конкурсі «Гран-при націй» (Берлін, Федеративна Республіка Німеччина) отримав золото в усіх трьох номінаціях конкурсу: духовна музика, найкращий молодіжний хор та етнічна музика. Це вже  не перше творче досягнення мистецького колективу. Камерний хор дівчат КССМШ імені М.В. Лисенка знаний молодіжний хоровий колектив не тільки в Україні, а і в європейському просторі: за останні сім років колектив отримував Гран-прі і призові  місця: в Литві – 2013р.-2016р., в Чехії – 2009 р., 2013р., Італії – 2010р., Польщі – 2011р., 2013р., Франції (Вернон), Італії (Рим ) – 2016 р.,  Латвії  (м. Даугавпілссі) – 2017 р.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України