українська російська англійська

Відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України

19.07.2018 | 15:09

У Будинку Уряду під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка та заступника Глави Адміністрації Президента України Ростислава Павленка відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 1030 річчя Хрещення Київської Русі-України, під час якого були обговоренні питання проведення урочистостей у дні ювілейних святкувань.

 

У заході взяли участь очільники міністерств і відомств - члени Організаційного комітету, а також представники церков та релігійних організацій.

 

 

 

Під час засідання Міністр культури України Євген Нищук  інформував присутніх про здійснені на даний час  відомством заходи з підготовки до відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. Зокрема,  за його словами, до участі у святкових заходах було запрошено представників зарубіжних релігійних центрів, при чому не тільки  глав православних церков світу, які складають диптих Світового Православ’я, а й інших українських церков у діаспорі, які опікуються українськими віруючими.

 

Також Євген Нищук детально висвітлив план  надання сприяння релігійним організаціям у проведенні молитовних та інших заходів з нагоди визначної події, зокрема урочистого молебню біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру у столиці України та низки заходів із святкування 1030-річчя Хрещення Русі-України в обласних центрах держави.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України