українська російська англійська

Гурт "Бумбокс" провів музичну акцію протесту з вимогою звільнити усіх українських політв'язнів

20.07.2018 | 11:16

Український гурт «Бумбокс» відіграв годинний концерт поряд з пунктом пропуску «Каланчак» у Херсонській області, на кордоні з окупованим Кримом.

Цей концерт – мистецька акція, мета  якої – звернутися до кримської землі, показати, що вона не забута. Це своєрідна акція підтримки і протесту з вимогою звільнити українців, незаконно утримуваних у Росії та на окупованій території. Одну з пісень лідер гурту Андрій Хливнюк присвятив режисеру Олегу Сенцову, який голодує вже майже 70 днів, вимагаючи звільнити усіх українських політв’язнів.

 

 

«Олег Сенцов - український кінорежисер з Криму, двадцять п’ять відсотків політичних бранців – етнічні татари. Ми ніколи не забудемо про це і не покинемо їх», - сказав Андрій Хливнюк.

Біля сцени музиканти розгорнули великий банер з написом «Free Sentsov, Free Crimea». Концерт планували зіграти на порожньому полі, але декілька сотень глядачів, у тому числі і з території Криму, все ж відвідали захід, аби послухати українську музику. Присутні тримали у руках плакати «Свободу Сенцову», українські та кримськотатарські прапори.

 

 

Концерт відбувся в рамках спільного з Білоруським Вільним театром проекту, який полягає в роботі над документальним фільмом "Return Ticket", присвяченим проблемам незаконної окупації, порушення прав людини та незаконного утримування політв’язнів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України