українська російська англійська

У Вінниці триває семінар, присвячений питанням забезпечення охорони елементів нематеріальної культурної спадщини в регіонах

25.07.2018 | 12:40

25-26 липня у Вінниці триває семінар "Забезпечення охорони елементів нематеріальної культурної спадщини, що знаходяться на територіях областей", організований Міністерством культури України та Українським центром культурних досліджень.

 

 

Для учасників семінару  будуть представлені рекомендації стосовно заповнення облікової картки на елемент нематеріальної культурної спадщини для включення до Національного переліку елементів НКС України, а також особливості  ведення місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини.

Для обговорення запропоновані питання шляхів популяризації Конвенції  ЮНЕСКО про охорону  нематеріальної  культурної спадщини  на місцевому рівні тощо.

 

 

Під час семінару позитивним досвідом та проблематикою роботи з виявлення та популяризації елементів НКС у своїх регіонах поділяться представники регіональних центрів культури  Вінницької, Чернігівської, Сумської,  Івано-Франківської областей.

 

 

Також, під час заходу відбудеться презентація елемента НКС «Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки», що включений до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України у травні 2018 року.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України