українська російська англійська

Визначено Порядок виплати стипендій членам Ради з державної підтримки кінематографії

26.07.2018 | 15:42

Уряд  затвердив розмір та Порядок виплати стипендій членам Ради з державної підтримки кінематографі її. Відповідну постанову було прийнято на засіданні  Кабінету Міністрів України 26 липня.

 

Статтею 9 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» передбачено  утворення Ради з державної підтримки кінематографії у складі дев’яти осіб, члени якої призначаються строком на два роки. За виконання своїх функцій члени Ради отримають плату – стипендію. Згаданим нормативно-правовим актом  визначається: порядок, спосіб виплати, підстави для виплати стипендій членам Ради, а також розмір щомісячної стипендії  на рівні 35 прожиткових мінімумів  у розмірі встановленому станом на 1 січня календарного року.

Така пропозиція обумовлена необхідністю долучити до вирішення питань надання державної підтримки кінематографії, фахових спеціалістів. А також тим, що на членів Ради покладається відповідальність за прийняття рішень щодо ефективного розпорядження коштами державної підтримки кінематографії. Разом з тим, Законом передбачається , що Рада буде проводити свої засідання не рідше одного разу на місяць і особа при реалізації своїх функцій як члена Ради не зможе займатися іншою діяльністю у сфері кінематографії.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України