українська російська англійська

У рамках проекту Мінкультури "Малі міста - великі враження" відбудеться "Рєпін фест" (м. Чугуїв)

02.08.2018 | 11:05

4-5 серпня у м. Чугуїв Харківської області, у рамках проекту «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України, відбудеться «Рєпін фест». На березі р. Сіверський Донець розташується наметове містечко, відбудуться цікаві зустрічі з майстрами, театралізовані екскурсії.

Під час відзначення дня народження І.Ю. Рєпіна 5 серпня пройде підсумкова виставка робот майстрів, які увійдуть до каталогу «Місто Рєпіна очима художників». Це буде найбільша виставка художніх робіт просто неба, планується встановлення рекорду.

Також майстри і ремісники з різних міст України представлять свої вироби та продукцію на ярмарку, буде проведений  аукціон з продажу картин учасників Міжнародного рєпінського пленеру і художників Чугуєва. Крім того, на відвідувачів чекатиме цікава концертно-розважальна програма. А однією з основних подій стане «Фестиваль однієї пам’ятки» – пам’ятки архітектури національного значення «Торгові ряди».

«Рєпін фест» завершить ХІХ Міжнародний рєпінський пленер, який триває у Чугуєві з 15 липня. Завдяки проекту «Малі міста-великі враження» цьогоріч він проходить як туристичний фестиваль з різноманітними культурно-мистецькими заходами.

Чугуїв – батьківщина видатного художника Іллі Юхимовича Рєпіна, і щороку сюди на пленер приїжджають талановиті митці з різних міст України та з інших країн. Метою такого мистецького заходу є розвиток та популяризація реалістичного напрямку в сучасному образотворчому мистецтві, створення умов для творчого спілкування, обміну досвідом художників-реалістів, виявлення та підтримка молодих талановитих художників. Створені протягом трьох тижнів художні роботи будуть подаровані місту. Також знані майстри живопису провели ряд майстер-класів, зокрема для учнів Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна і дітей з особливими потребами.

Нагадаємо, що Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуїв став одним з восьми переможців проекту «Малі міста – великі враження» Міністерства культури. Проект започаткований в рамках Року культурної спадщини, і його метою є  сприяння економічному та соціально-культурному розвитку малих міст, підтримка і популяризація культурної спадщини, формування іміджу та інвестиційної привабливості територій.

 

Детальна програма заходів:

http://bigimpression.uccs.org.ua/node/206

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України