українська російська англійська

Прес-анонс підведення підсумків пілотного проекту "Кого читають підлітки?"

03.08.2018 | 09:52

7 серпня (вівторок) 2018 року о 12:00  в ІА «УКРІНФОРМ» відбудеться прес-конференція з нагоди підведення  підсумків  пілотного проекту - циклу семінарів для працівників бібліотек для дітей та юнацтва «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники».

             

Спікери заходу:

 

Заступник Міністра культури України – Юрій Рибачук

Начальник відділу літератури читання та бібліотечної справи Управління з питань мовної політики та літератури Мінкультури   - Світлана Сивокінь

Директор Державної  бібліотеки України для юнацтва –  Георгій Саприкін

Письменниця, журналістка –  учасник проекту  - Оксана Щирба

Письменниця, блогерка – учасник проекту  -  Оксамитка Блажевська

Інші автори , а також фахівці бібліотечної справи – учасники проекту.

 

Пілотний  проект - цикл семінарів під назвою «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники», започаткований Міністерством культури України спільно з Українським центром культурних досліджень та Державною бібліотекою України для юнацтва  з метою налагодження системної роботи з бібліотечними закладами, спрямованої на залучення підліткової аудиторії до читання та ознайомлення з творами сучасних українських письменників. У рамках семінарів за участю фахівці бібліотечної справи розглядалась нові підходи  в роботі закладів в процесі популяризації літератури та читання серед молоді. За словами організаторів, бібліотека має стати чутливим  модератором у спілкуванні між авторами та читачами, налагоджуючи комунікації та задовольняючи читацький попит, знайомити з  літературними новинками та тенденціями. Окрім низки тренінгів та дискусії, було проведено творчі зустрічі з молодими українськими письменниками, презентації книжкових новинок.

Семінари відбулись у м. Миколаїв (на базі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва), м. Херсон (на базі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова), м. Дніпро (на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для юнацтва ім. М. Свєтлова), м. Запоріжжя (на базі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва), м. Львів  (на базі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва) та у  м. Ужгород (на базі Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та молоді).

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА «УКРІНФОРМ»

Початок заходу :  7 серпня  (вівторок) 2018 року о 12:00  

Акредитація для представників ЗМІ: тел.: 234-15-36, ел.адреса: presa@mincult.gov.ua .

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України