українська російська англійська

Пішов з життя Ігор Славинський

07.08.2018 | 13:10

На 66 році життя відійшов у вічність народний артист України, лауреат театральної премії імені Амвросія Бучми, режисер-постановник та актор Київського академічного драматичного театру на Подолі, викладач акторської майстерності Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого – Ігор Миколайович Славинський.

Своє життя Ігор Миколайович присвятив театру. В 1971 році вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, майстерня Миколи Миколайовича Рушковського. По закінченню університету працював в національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, потім в Київському академічному Молодому театрі, а з 1987 року в Київському академічному драматичному театрі на Подолі. Крім того здійснював театральні постановки в багатьох містах Україні.

У 2010 році Ігор Славинський отримав одразу три «Київські пекторалі», як кращий режисер, а також за кращі вистави – «Мертві душі» та «Люксембурзький сад». Раніше, 2003 року, за кращу камерну виставу «Парнас дибом».

Міністерство культури України  висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам, учням та шанувальникам з приводу непоправної втрати.

 

Світла та Вічна пам'ять …

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України