українська російська англійська

В Чернівцях триває Пам'ятна міжнародна конференція з мови та культури їдиш

08.08.2018 | 18:18

З шостого по дванадцяте серпня 2018 року в місті Чернівці, в рамках Днів єврейської культури на Буковині, триватиме Пам’ятна міжнародна конференція з мови та культури їдиш.

На пленарному засіданні конференції, яке відбулося шостого серпня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету, з вітальним словом від Міністерства культури України виступив начальник відділу моніторингу діяльності та реєстрації статутів релігійних організацій Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Іван Папаяні.

В своєму виступі він зазначив, що ця конференція є результатом кропіткої праці та вагомого внеску Асоціації єврейських організацій та громад (Ваад) України разом з партнерськими організаціями різних рівнів у справу відродження та збереження культури та мови їдиш, єврейських традицій в Україні. Пам’ятна міжнародна конференція з мови та культури їдиш, а також Дні єврейської культури на Буковині є важливими подіями у культурному, етнонаціональному та духовному житті України.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України