українська російська англійська

На Дніпропетровщині обговорили позиціонування успішних практик роботи сільських бібліотек в ОТГ

09.08.2018 | 18:26

7 серпня 2018 року у приміщенні Дніпровської музичної академії музики ім Глінки відбулась обласна нарада бібліотечних працівників сільських бібліотек області під назвою "Сільські бібліотеки Дніпропетровщини в контексті адміністративно-територіальної реформи", ініційована Управлінням культури національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Організацією вищезазначеного заходу займалась Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. На нараді були присутні керівники сільських бібліотек як об’єднаних територіальних громад так і сільських бібліотек, які ще не увійшли в ОТГ.

 

 

Основна мета проведення наради - позиціонування успішних практик роботи сільських бібліотек в об’єднаних територіальних громадах. Перед працівниками виступила директор обласної наукової універсальної бібліотеки  Н. М. Тітова з доповіддю "Сучасні аспекти та вектори подальшого розвитку сільських бібліотек області", в якій було окреслено основні тенденції та перспективи діяльності сільських бібліотек. Також, щодо дотримання умов законодавства при переході бібліотек в ОТГ, ризики та їх подолання в процесі реорганізації проінформував головний спеціаліст відділу літератури, читання та бібліотечної справи Управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України А. О. Кононов.

 

 

 

Очікуваними результатами проведеної наради має стати дотримання законодавства в процесі переходу бібліотек в об’єднані територіальні громади, поінформованість населення про роботу сільських бібліотек, залучення уваги представників місцевої влади до організації роботи сільських бібліотек, підвищення іміджу кращих сільських бібліотек області та надання нових імпульсів для інноваційної роботи всім бібліотечним працівникам області.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України