українська російська англійська

Продовжено термін конкурсного відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на 58-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва

10.08.2018 | 19:13

10 серпня 2018 року за участю Першого заступника Міністра культури України відбулось засідання конкурсної комісії щодо порядку проведення конкурсного відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва у 2019 року.

За результатами засідання від 10 серпня 2018 року, конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення  продовжити  перший етап конкурсного відбору до 30 вересня 2018 року.

Процедура конкурсного відбору Куратора відбувається відповідно до Наказу «Про затвердження Порядку відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва», №498 від 04.07.2016, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 року за № 1032/29162. З текстом наказу можна ознайомитись за посиланням: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1032-16 .

Нагадаємо:

Конкурсні кураторські пропозиції підприємств, установ та організацій мають бути надіслані на офіційну поштову адресу Мінкультури (вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601) та на електронну адресу mlevitskaya@mincult.gov.ua (із зазначенням теми листа «Кураторська пропозиція – 58-а Венеціанська бієнале»)

 Необхідні документи:

1. Заява про участь у конкурсному відборі у довільній формі, із зазначенням контактного телефону;

2. Інформація про професійні здобутки та досвід реалізації сучасних культурних проектів в Україні та за кордоном (презентацію реалізованих проектів необхідно додати до конкурсної пропозиції);

3. Концепція та опис національного культурного проекту;

4. Проектне фінансове обґрунтування вартості реалізації концепції та створення національного культурного проекту, а також покроковий календарний план.

Забороняється надсилати на конкурс фотографії або тексти, авторські права на розміщення яких належать іншим особам.

Контактна особа – Левицька Мар’яна Ігорівна, тел. 235-32-77 (вул. І.Франка, 19, 2 поверх, каб.212).

 

Чому змінено терміни:

Терміни відбору Куратора були продовжені задля підвищення конкурентності кураторських пропозицій, здорового розголосу серед професійної спільноти і залучення якомога більшої кількості учасників.

Міністерство культури України закликає інституції, організації, підприємства, які бажають представити Україну на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва, подавати заявку на проведення та виборювати це престижне право .

Про фінансові, організаційні та інші аспекти відбору Міністерство надасть додаткові роз’яснення у разі необхідності.

Міністерство готове, крім Порядку відбору (див.вище), надати організаційну допомогу та підтримку через залучення людського ресурсу, висвітлення у медіа інформації, надання технічної підтримки тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України