українська російська англійська

Затверджено План заходів з підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності

17.08.2018 | 14:09

Уряд затвердив План заходів із підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено Міністерством культури на виконання Указу Президента України.

Планом заходів передбачено проведення 23 серпня до Дня Державного Прапора України у місті Києві, інших населених пунктах та закордонних дипломатичних установах України офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України.

24 серпня у місті Києві на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності відбудеться парад військ та показ зразків озброєння і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань.

У День Незалежності України передбачено проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, представників релігійних організацій та громадськості. Відбудеться покладання квітів  до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на Сході України.

23 серпня біля будівлі Головпоштамту відкриється фотодокументальна виставка про Державний герб "Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України», тематичні виставки діятимуть в  різних обласних центрах України.

Крім того, заплановано проведення тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, засідань за круглим столом, інформаційно-освітніх, спортивних та патріотично-виховних заходів, присвячених подіям та персоналіям багатовікової історії українського державотворення, державних символів України.

Місцеві органи влади забезпечать необхідні умови для благоустрою населених пунктів,  упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

 

Закордонні дипломатичні установи України проведуть урочисті заходи, пов'язані з відзначенням Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження Української державності., у тому числі, за участю представників української громадськості за кордоном.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України