українська російська англійська

Делегація Мінкультури бере участь у четвертому Единбурзькому міжнародному культурному саміті

23.08.2018 | 09:40

22 - 24 серпня  у м. Единбург (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) відбувається четвертий Единбурзький міжнародний культурний саміт. Саміт проводиться урядами Великої Британії, Шотландії та Парламентом Шотландії раз на два роки та збирає представників урядів, відповідальних за формування та реалізацію  державної культурної політики, діячів та менеджерів культури багатьох країн світу. У період роботи Саміту також проводиться низка мистецьких заходів.

Для участі у пленарних засіданнях Саміту сформовано делегацію Міністерства культури України у складі першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко, начальника управління міжнародного співробітництва Мінкультури Ірини Страшненко,  виконавчого директора Українського культурного фонду Юлії Федів.

 

 

Саміт має на меті наголосити на важливості мистецьких обмінів у сучасному складному та багатовекторному світі. Порядок денний саміту презентує плюралізм точок зору, визнаючи багатоманітність творчих проявів та соціальних обставин. Саміт пропонує унікальну платформу для промоції та адвокації культури через широке висвітлення у ЗМІ. Тема цьогорічного саміту «Культура: поєднуючи народи і місця» демонструє, як культура у сьогоденні може налагоджувати зв’язки не  зважаючи на політичні, соціальні та економічні відмінності.

Беручи до уваги, що 2018 рік визначено у Шотландії Роком молоді, з метою підтримки молодих українських діячів та менеджерів культури Міністерством культури України проведено відбір учасника саміту, таким чином до делегації включено менеджера з дистрибуції кіно в Державному підприємстві  «Національний центр Олександра Довженка» Альона Пензій.

Участь у Саміті надасть можливість обмінятися досвідом у сфері формування та реалізації культурної політики в різних країнах світу та обговорити перспективи двостороннього та багатостороннього співробітництва.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України