українська російська англійська

Меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні передано земельну ділянку на Алеї Героїв Небесної Сотні, 4

23.08.2018 | 08:15

Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності  рішенням Київради передано в постійне користування  земельну ділянку на Алеї  Героїв Небесної Сотні, 4 у Печерському районі м. Києва  (розпорядження №1498 від 16.08.2018 р.) -  це територія, що прилягає до готелю "Україна". Зокрема, на ній влаштована дерев'яна церква та хрест, які залишаться в складі меморіалу.

Згадана земельна ділянка відноситься до земель історико-культурного призначення та надається  для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу. Згідно з проектом меморіалу, ця зона буде пішохідною.

Нагадаємо, що державний заклад «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності»  визначено замовником проектування і будівництва Меморіалу Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2018 року рішенням журі Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – музею Революції Гідності» (м. Київ) визначено проект, яким присуджені перша, друга та третя премія  Конкурсу в Номінації І «Меморіал Героїв Небесної Сотні». Першу премію отримав авторський колектив (Україна):  Ірина Волинець та Марія Процик.

28 червня  2018 року за результатами засідання міжнародного повноважного та незалежного журі ІІ стадії Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності » (м. Київ) першу премію отримав та став переможцем конкурсу - проект архітекторів: проф. Яна Кляйхуса (prof. Jan Kleihues) та  Йоханеса Кресснер (Johannes Kressner) (Берлін, Німеччина).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України