українська російська англійська

У Києві до Дня Незалежності презентують колекцію одягу з елементами Петриківського розпису

23.08.2018 | 08:39

На 27-му  річницю Незалежності України, у рамках офіційної програми святкування міста Києва, за підтримки Міністерства культури України вздовж вулиці Басейна просто неба відбудеться показ колекції бренду SEREBROVA Весна/Літо 2019 INNER.


Елементи Петриківського розпису
взято за декоративну ідею колекції (з 2013 року Петриківський розпис включено в репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО), дизайнер Олена Сереброва показує, що народне мистецтво може і має бути прогресивним – воно живе за умови постійного розвитку та трансформації. Так само і сучасна жінка – спираючись на корені і шануючи традиції, отримує імпульс для творчості і силу для розвитку.

Показ відбудеться о 18:30 посеред історичного та адміністративного центру Києва – на вулиці Басейній, як частина офіційної програми святкування Києвом Дня Незалежності. Центральне відгалуження вулиці - імпровізований подіум для руху моделей. Декорацією показу виступає сам Київ, минаючий повз транспорт, гарні фасади будівель. Буде показано близько півсотні образів.

В рамках заходу також відбудеться фотовиставка відомого фешн фотографа Валентина Кармінського.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України