українська російська англійська

Всеукраїнська конференція "27 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики"

23.08.2018 | 17:47

Радою національних спільнот України було проведено Всеукраїнську конференцію «27 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики».

У роботі Конференції взяли участь представники Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Володимир Ходаківський, а також Київської міської державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації, керівники Всеукраїнських об’єднань національних товариств та регіональних громадських організацій етнічних спільнот, провідні вчені, політологи, правозахисники, митці, представники ЗМІ та громадськість. Народний депутат України IV, V та VI скликань, Віце-президент Національного олімпійського комітету України – Равіль Сафіуллін, та інші.

Учасники заходу заслухали й обговорили важливі питання щодо діяльності та перспектив розвитку етнічних спільнот в загальнодержавному контексті. Було обговорено низку важливих тем, присвячених наявному досвіду управління та пошуку нових механізмів діяльності національнокультурних спільнот України на загальноукраїнському та регіональному рівнях.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України