українська російська англійська

99 -й театральний сезон в Театрі Франка відкрився виставою "Перехресні стежки"

29.08.2018 | 09:53

99-й  театральний сезон Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка відкрив виставою «Перехресні стежки» (режисер Дмитро Чирипюк), приуроченою до 162-ї річниці  з дня народження Івана Франка.

 

 

Вистава «Перехресні стежки» за твором Івана Франка вже добре відома прихильникам сучасного українського театрального мистецтва. Модерновий і оригінальний погляд автора і постановника сценічної версії повісті Дмитра Чирипюка відтворює новітній погляд на творчість Івана Франка.Увага зосереджена на висвітленні і проникненні у найпотаємніші нетри людської душі  персонажів,  відображені внутрішньої боротьби героїв між  добром і злом.

За сюжетом, молодий успішний адвокат Євгеній Рафалович, випадково перестрічається із давнім наставником Стальським. Минуло чимало років з останньої зустрічі. Є про що розповісти, є у знайомих і спільні ділові інтереси, тож Стальський запрошує Рафаловича у гості.Та трапляється неймовірне,  дружина Стальського - Регіна, неймовірно схожа на юнацьке кохання адвоката…

 

 

«Сьогодні розпочинається 99- й театральний сезон Театру Івана Франка, який перебуває у передчутті  та підготовці до великого ювілею. Все це передбачає велику та відповідальну роботу всього колективу,  який сподівається  на найголовніше – що в  цьому залі завжди  буде улюблена публіка, адже саме заради цього кожен з  акторів виходить  щодня на сцену, віддаючи всю свою енергію,  режисери думають як найкраще втілити нові рішення з усім творчим колективом,  а дирекція дбає про їх реалізацію», - сказав Євген Нищук.

 

 

Прем’єра  п’єси «Перехресні стежки» відбулася  в 2012 році, 2013 році заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Чирипюка, заслуженого діяча мистецтв України Андрія Александрович-Дочевського, заслуженого діяча мистецтв України Юрія Шевченка, заслуженого артиста України Петра Панчука, народного артиста України Олега Стальчука Національною спілкою театральних діячів України   було висунуто на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка за виставу «Перехресні стежки».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України