українська російська англійська

5 вересня стартує прийом заявок на програму Британської Ради "Creative Spark" для українських університетів та організацій у креативному секторі

29.08.2018 | 16:23

Міністерство культури України заохочує українські заклади вищої освіти, неурядові організації, національні органи та інші організації в секторі креативних індустрій взяти участь у новій програмі Британської Ради Creative Spark”. У межах програми Британська Рада виділятиме гранти до 50 тисяч євро на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії.

Британська Рада запрошує українські університети, місцеві або національні фонди, державні органи, громадські організації, креативні хаби, кластери та інноваційні центри формувати партнерства з аналогічними інституціями Великої Британії і подавати спільні проекти на конкурс для отримання фінансування. Формат проектів охоплює різноманітні тренінги та заходи з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей, започаткування бізнесу та інкубації до захисту інтелектуальної власності.

Партнерство має бути утворено у складі принаймні однієї з британських організацій і принаймні однієї з українських організацій. Остаточна заявка подається британським партнером. Українські учасники мають знайти партнерські університети або організації з Великої Британії самостійно.

Прийом заявок Creative Spark” стартує 5 вересня 2018 року, а закінчується 8 жовтня 2018 року. Успішні апліканти отримають інформацію про результати до 22 жовтня 2018 року.

Очікується, що співпраця зі світовим лідером у галузі креативних індустрій — Великою Британією — зміцнить підприємницьку спроможність креативної екосистеми в Україні й забезпечить обмін досвідом і знанням у галузі креативних індустрій між учасниками програми. Сприяння розвитку креативних індустрій, міжнародне культурне співробітництво і регулярний діалог ЄС та України з питань культурної політики є пріоритетними завданнями України в межах Угоди про Асоціацію (глава 24). Для забезпечення виконання цих цілей до Закону України «Про культуру» додано визначення креативних індустрій, що є видами економічної діяльності, метою яких є створення доданої вартості і робочих місць через культурне (мистецьке) та/або креативне вираження, а їх продукти і послуги є результатом індивідуальної творчості.

Детальна інформація про програму доступна за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України