українська російська англійська

Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції "Народні художні промисли як складова креативних індустрій: сучасний стан, загрози та перспективи" (Херсон)

31.08.2018 | 08:05

Закінчується реєстрація на Міжнародну конференцію «Народні художні промисли як складова креативних індустрій: сучасний стан, загрози та перспективи», яка відбудеться 11-12 вересня 2018 року у м. Херсон. Конференцію ініційовано та організовано за сприяння Міністерства культури України та Українського центру культурних досліджень.

Метою конференції є переосмислення ролі та значення народних художніх промислів для культурного та економічного розвитку України та розроблення необхідних інструментів для їхнього збереження та розвитку.

Під час конференції відбудеться презентація проекту Державної цільової програми підтримки та розвитку народних художніх промислів. Консолідована співпраця на національному та регіональному рівнях, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ, народних майстрів є надзвичайно важливою для  досягнення сталого  розвитку народних художніх промислів, адже це в подальшому сприятиме:

·                    збереженню традиційних технологій виготовлення та художньої обробки, відчуття національної ідентичності;

·                    відновленню системи професійно-технічної освіти   у   галузі народних   художніх   промислів;

·                    створенню нових робочих місць, включно з людьми  з   обмеженими фізичними можливостями;

·                    виробленню якісних культурних товарів та послуг України із великою доданою вартістю;

·                    формуванню національного бренду України.

На конференції планується презентація ефективних практик розвитку народних художніх промислів України, Молдови, Азербайджану, Польщі із залученням міжнародних експертів. У заході запланована участь заступника Міністра культури Юрія Рибачука, заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної, а також майстрів, креативних підприємців та освітян у сфері мистецтва й культури, серед яких — закордонні фахівці.

Для участі в конференції необхідно до 02 вересня 2018 року подати заявку на реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/jjqlDlrIrQGl8p5k2

 

Документи:

Програма конференції
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України