українська російська англійська

День Незалежності України у Бразилії

31.08.2018 | 12:13

Масштабне святкування  27-ї річниці Дня Незалежності України відбулося у Бразилії, в штаті Парана у містах Курітіба і Прудентополіс. Організувала святкування українська громада Бразилії на чолі з Віторіо Соротюком, а також активні українці міста Прудентополіс.

 

 

Значною подією було засідання консульського корпусу у м. Курітібі, присвячене чотирьом державам, які святкують день незалежності в серпні, в тому числі і Україні. На засіданні були присутні дипломати, підприємці, журналісти 15 країн світу. Україну презентував почесний консул Маріано Чайковський, а також народна артистка України Леся Горова, яка прибула до Бразилії на запрошенння української громади.

 

 

Співачка і композиторка дала для українців Бразилії три концерти, провела майстер класи для вчителів і учнів суботніх шкіл. Українці Бразилії приєдналися до спільної акції українців світу «Молитва за Україну», вони вийшли на площу Тараса Шевченка в місті Прудентополісі, заспівали гімн України і спільну молитву «Боже великий єдиний».

 

 

 

Українська громада Бразилії дуже чисельна і згуртована, там є 26 танцювальних колективів, розвинене писанкарство і вишивання, діє багато суботніх шкіл, які зберігають і розвивають традиції нашого народу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України