українська російська англійська

Вітання Міністра культури України Євгена Нищука з Днем знань

01.09.2018 | 20:51

Дорогі учні та студенти, шановні вчителі та викладачі закладів спеціалізованої мистецької освіти сердечно вітаю вас з Днем знань та з початком нового навчального року!

Обравши творчий шлях, кожен з вас визначив орієнтир до високої цілі – мистецтва. Під час професійного зростання  на вас чекають не лише уроки та лекції, а й всеукраїнські та міжнародні конкурси, фестивалі, виставки, інші мистецькі та освітні заходи, які дадуть змогу якнайширше розкрити творчий потенціал, проявити себе і знайти нових друзів.

Колосальна відповідальність у процесі підготовки кваліфікованих фахівців лежить на плечах наших шановних педагогів. Саме авторитет наставника, його підтримка, багаж переданих знань і умінь формують майбутніх митців. Ви є важливою і незамінною ланкою в процесі культуротворення, передачі національних традицій та надбань наступним поколінням.

Незабаром учні та студенти закладів мистецької освіти стануть видатними митцями сьогодення: музикантами, живописцями та скульпторами, хореографами, режисерами, акторами театру та кіно. І яку б професію ви не обрали в майбутньому, завжди будьте переповненими жаги до мистецтва, прагненнями розвивати культуру та творити історію України. Навчайтесь, удосконалюйте свої уміння та навички, і навчання стане незабутнім періодом становлення вашої творчої особистості.

Закликаю усіх юних митців і їх наставників разом стати потужним інструментом у розбудові нашої держави, опираючись на моральні цінності, слідуючи голосу совісті. Будьте патріотами та розвивайте українську національну культуру.

Вірю у світле майбутнє нашої України та її молодих талантів. Бажаю усім наснаги та творчих злетів, злагоди та мирного неба!

 

 

Євген Нищук

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України