українська російська англійська

На Луганщині стартували "круглі столи" з популяризації дитячого читання

03.09.2018 | 12:13

2-4 вересня у різних містах Луганської області пройдуть "круглі столи" з популяризації дитячого читання. Заходи організовані Національною бібліотекою України для дітей за підтримки Міністерства культури України та Луганської облдержадміністрації.

 

 

У програмі подій - професійний діалог «Видавництва. Бібліотека. Читач: нові грані співпраці, можливості та реалії» за участі видавців, дитячих письменників, художників-ілюстраторів та бібліотечних фахівців, які обговорюватимуть роль книги як засобу розвитку особистості та формування духовної культури української нації в рамках круглого столу «Дитяча книга в Україні: досягнення, реалії та перспективи».

 

 

У межах обласних заходів у м. Сєвєродонецьк для містян і гостей  відбудеться книжковий ярмарок за участю видавництв "Читаріум", "Знання", "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Академія", "Веселка", "Ірбіс-комікси" та інших. На ярмарку проводитиметься автограф-сесія та зустрічі з письменниками, художниками-ілюстраторами, видавцями дитячої книги, а також бібліотечних фахівців з громадськістю населених пунктів Луганської області.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України