українська російська англійська

Цієї осені стартує освітня програма для експортерів у сфері креативних індустрій "Creative Export Ukraine"

03.09.2018 | 16:19

Міністерство культури України запрошує креативних підприємців, майстрів, менеджерів творчого бізнесу долучитися до Creative Export Ukraine — спеціалізованої освітньої програми, яка допоможе представникам креативних індустрій та експортерам створити міцний національний і міжнародний бренд для дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку й вивести продукцію на експорт.

Програма надає можливість взяти участь у двох навчальних курсах — “Creative Export Ukraine: Start” і “Creative Export Ukraine: Pro”. Формат курсів передбачає відео-лекції, презентації практичних кейсів, семінари за участю професійних тренерів, Q&A сесії з експертами, а також доступ до навчальної онлайн-платформи з ексклюзивними матеріалами. Навчання триває з жовтня 2018 до вересня 2019 року і є безкоштовним для обраних кандидатів. У разі участі в заходах програми учасники курсу забезпечують логістичні витрати самостійно.

Creative Export Ukraine: Start — курс для українських креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд, натомість Creative Export Ukraine: Proорієнтований на досвідчених експортерів креативного продукту і забезпечить учасникам допомогу в розробці міжнародного бренду та індивідуального експортного плану підприємства, а також безкоштовну участь у XIV Tallinn Design Festival (Естонія) з можливістю презентації власного продукту на колективному стенді. Успішні студенти Creative Export Ukraine: Pro отримають сертифікати, верифіковані Інститутом Маркетингу Естонії. Прийом заявок на участь у програмі закінчується 7 жовтня 2018 року. Більше інформації та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education.

Creative Export Ukraine” стимулює розвиток підприємницьких навичок українських креативних професіоналів, підвищує конкурентоспроможність українського творчого продукту, а також посилює імідж України як держави з креативною, інноваційною, наукомісткою економікою, створюючи умови для розвитку креативних індустрій.

З метою сприяння інституційній спроможності креативних індустрій у червні 2018 року до Закону України «Про культуру» було додано визначення креативних індустрій: види економічної діяльності, метою яких є створення доданої вартості і робочих місць через культурне (мистецьке) та/або креативне вираження, а їх продукти і послуги є результатом індивідуальної творчості. А відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1017-р «Про схвалення Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на 2017–2021 роки», креативні індустрії обрано перспективним для експорту сектором економіки, що здатен сприяти інноваціям, модернізації, залученню інвестицій, створенню високої доданої вартості й нових робочих місць.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України