українська російська англійська

У Мистецькому арсеналі відбувся форум "Перспективи брендингу Ukraine Now в проектах креативних індустрій"

04.09.2018 | 16:13

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко взяла участь у Форумі «Перспективи брендингу Ukraine Now у проектах креативних індустрій».

Під час Форуму була продемонстрована варіативність використання бренду Ukraine Now  та відбулося обговорення із лідерами креативних індустрій перспективи брендингу в проектах, що реалізуються в Україні та за кордоном.

 

 

Світлана Фоменко, відкриваючи панель «Розвиток креативних індустрій в Україні», зазначила, що Міністерство культури підтримує «парасольковий» механізм впровадження бренду Ukraine Now , що розповсюджується на якомога більшу кількість людей. Орієнтація на інновації, передові технології, творчий продукт з високою доданою вартістю допоможуть позиціонувати Україну як провідний креативний хаб. Тому на часі – активна робота з поширення бренда серед українців, що має охоплювати регіональний та загальнонаціональні рівні, коли всі учасники процесу стануть носіями та представниками цього бренда, спільними зусиллями формуючи імідж України.

 

 

Відповідаючи на запитання, перший заступник Міністра культури відмітила, що Український культурний фонд, який надає фінансову підтримку ініціативам у сфері культури, зокрема за напрямком дизайну та моди, отримав 13 заявок за напрямом «Мода та дизайн» під час першого конкурсу культурно-мистецьких проектів та запросила усіх зацікавлених у розвитку креативного сектора на щорічний форум «Креативна Україна», започаткований Міністерством культури, як платформу для політичного та експертного обговорення формування державної політики у сфері креативних індустрій.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України