українська російська англійська

У Чорнобильській зоні відчуження буде встановлена інноваційна digital-скульптура ARTEFACT

05.09.2018 | 09:06

У зоні відчуження і зоні безумовного відселення Чорнобиль, у рамках культурного арт-проекту АРТЕФАКТ, вперше буде встановлено інноваційну digital-скульптура ARTEFACT,

що реагує та спілкується із спостерігачами.

Проект реалізується разом із іноземними музикантами (Hurts, GusGus, Emika та ін.) та міжнародними організаціями (WWF та ін.) і присвячений сучасній проблемі інформаційної епохи, що сколихнула весь світ – маніпулювання інформацією, фейкових новин та постправди.

Презентація скульптури, куди буде запрошено пресу з усього світу, відбудеться в жовтні 2018 року. До офіційної презентації зону відвідають всесвітньо відомі артисти, заплановано проведення низки зустрічей з активною молоддю на тему захисту від фейкової інформації, фактчекінгу, розвитку критичної думки та медіаграмотності. Міжнародні артисти разом із авторами скульптури створюють саундтрек до неї. Окрім того буде створена бібліотека звуків «Звуки Чорнобиля», яку зможуть використовувати музиканти з усього світу  Всі події арт-проекту стануть частиною документального кінофільму «АРТЕФАКТ».

За словами організаторів, проект покликаний привернути уваги міжнародної спільноти до проблеми свідомого споживання інформації та маніпуляції суспільною думкою через розповсюдження неправдивих новин та поширення неперевіреної інформації, застерегти від можливості стати не лише жертвою, але й розповсюджувачем фейкової інформації.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України