українська російська англійська

У м. Бориспіль відбувся обласний святковий захід "Рівні права - рівні можливості"

01.09.2018 | 12:10

30 серпня 2018 р. у м. Бориспіль Київської області за ініціативи Служби у справах дітей та сім’ї та Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації відбувся захід «Рівні права – рівні можливості», присвячений питанням інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини.

Участь у вищезазначеному заході взяли представники  керівництва області, Міністерства культури України та Міністерства соціальної політики України, а також Ради національних спільнот України, інших  національно-культурних товариств, громадських організацій та члени ромської спільноти.

Від Міністерства культури участь у святковому заході взяв заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Михайло Подюк.

Відкриття святкового заходу супроводжувалось вітальними промовами представників керівництва області, організаторів та запрошених гостей.

Змістовно цікавою стала підготовлена організаторами заходу – Службою у справах дітей та сім’ї та Управлінням культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації - відео-презентація теоретичного та практичного досвіду по питанню інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини.

Захід закінчився врученням подарунків дітлахам – рюкзаків із шкільним приладдям для першокласників, а також сумок з мильними наборами та засобами особистої гігієни.

У заключній концертній програмі виступили академічний музично-драматичний циганський театр «Романс» та заслужений артист України, продюсер, композитор та співак Петро Чорний.

 

C:\Users\user\Desktop\Бориспіль_захід.jpg

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України