українська російська англійська

Відбулось розширене засідання Президії Ради національних спільнот України

06.09.2018 | 12:20

5 вересня 2018 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України відбулось розширене засідання Президії Ради національних спільнот України.

C:\Users\user\Desktop\Фото_5.09.2018.jpg В роботі засідання взяли участь представники  керівництва області, Міністерства культури України, а також Ради національних спільнот України,  науковців, творчих спілок, громадських об’єднань національних спільнот України.

Від Міністерства культури участь у вищезазначеному заході взяв заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Михайло Подюк.

З вступним словом до учасників засідання звернувся Голова Ради національних спільнот України А. Д. Аванесян, оголосивши порядок денний засідання.

Робота засідання розпочалася з обговорення питань щодо відкриття регіональних представництв РНСУ, призначення уповноважених представників у регіонах, надання інформації про діяльність національно-культурних об’єднань для висвітлення на сторінках газети  «Національний діалог», а також надання гуманітарної допомоги в зону АТО, людям з обмеженими фізичними можливостями, одиноким людям похилого віку, інтернатам, дитячим будинкам, воїнам і ветеранам АТО.

Особливої уваги було приділено створенню Оргкомітету з питання обговорення Концепції етнонаціональної політики, шляхам активізації роботи Комісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття  Громадської ради при Міністерстві культури України.

До кола обговорюваних питань також ввійшли питання стосовно створення Єдиного реєстру об’єктів історичної спадщини, пов’язаних із діяльністю представників національних спільнот України, а також Єдиного реєстру культових споруд національних спільнот України, які повинні бути передані представникам національних спільнот України відповідно до Указу Президента України, прийняття звернення до відповідних органів влади про зупинення будівельних та ремонтних робіт на об’єкті Національної історичної спадщини під державною охороною «Садиба Іпсіланті» та інше.

В цілому робота розширеного засідання Президії Ради національних спільнот України була насиченою та плідною.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України