українська російська англійська

Вилкове запрошує на "Дунайські гостини"

06.09.2018 | 12:44

8 вересня у м. Вилкове Одеської області в рамках, започаткованого Міністерством культури України проекту «Малі міста – великі враження»,  відбудеться фестиваль «Дунайські гостини».

Захід організовано у форматі гастрономічного фесту, який об’єднає рестораторів, місцевих виробників продуктів, кращих українських шеф-кухарів, відомих експертів і food-блогерів. Програма фестивалю включає різноманітні заходи: карнавальна хода представників фермерських господарств, кулінарні майстер-класи, Open air, конкурс на краще городнє опудало і встановлення рекорду з поїдання полуниці. Усі охочі матимуть змогу прогулятись вуличками Вилкова й помилуватись старовинними церквами, подивитись пам’ятник Липовану, проїхатись на човні каналами старого міста, замовити цікаві екскурсії до знаменитого "Нульового кілометру", чи відвідати справжню рисову плантацію та оглянути унікальні культові об’єкти архітектурної спадщини старовірів XVIII-XIX ст.

Крім того буде встановлено новий національний рекорд із приготування найбільшого об’єму рибної юшки за особливою місцевою рецептурою. Відвідувачі  також зможуть побачити грандіозний парад човнів та насолодитися музичною програмою у виконанні Національного Одеського філармонійного оркестру.

Вилкове або, як його ще називають, «Українська Венеція» - невеличке містечко в Кілійському районі Одеської області, яке розташоване в українській частині дельти Дунаю на кордоні з Румунією. Його туристична привабливість базується також і на автентичній кулінарній спадщині поліетнічного населення регіону. Постійне проведення фестивалю допоможе включити в регіональні стратегії розвитку туризму гастрономічний компонент та почати використовувати його для створення іміджу та бренду Придунав’я.

Нагадаємо, фестиваль «Дунайські гостини» у м. Вилкове - один з восьми фіналістів проекту Міністерства культури України «Малі міста – великі враження», метою якого є підтримка культурної спадщини регіонів, сприяння економічному та соціально-культурному розвитку малих міст, формування іміджу та інвестиційної привабливості територій.

Гастрономічний фестиваль «Дунайські гостини» розглядається як одна з можливостей активізувати туристичний потік за рахунок ексклюзивної культурної події з унікальною регіональною специфікою.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України