українська російська англійська

У рамках проекту "Малі міста - великі враження", у Вилкове відбувся яскравий фестиваль "Дунайські гостини"

10.09.2018 | 15:10

У м. Вилкове Одеської області в рамках, започаткованого Міністерством культури України проекту «Малі міста – великі враження»,  відбувся фестиваль «Дунайські гостини».

Цей фестиваль розглядається як одна з можливостей активізувати туристичний потік за рахунок ексклюзивної культурної події з унікальною регіональною специфікою, який об’єднав  культурне різнобарв’я Бессарабського краю.

 

 

«Проект «Малі міста – великі враження» покликаний показати значний культурний спадок невеликих міст та містечок нашої держави. Фантастичне Вилкове і прекрасна Одещина мають власну історію, важливу для культури України, демонструють унікальність Бессарабії. Фестиваль покликаний познайомити гостей з розмаїттям культури краю, де переплелися традиції багатьох народів південно-східної Європи. Для нас важливо, щоб вони надали імпульс для розвитку туристичної індустрії, розвивали традиції та культуру місцевості, стали поштовхом для розбудови інфраструктури, увійшли у щоденне життя мешканців  та сформували своє власне культурне обличчя», - говорить Міністр культури України Євген Нищук.

 

 

Міністр культури України наголосив на важливості налагодження співпраці всіх ланок влади та усвідомлення місцевого самоврядування необхідності інвестицій саме в культурну складову, а також відзначив великі позитивні зрушення, які вже відбулися в регіоні.  Про що свідчить активний розвиток місцевої інфраструктури, як приклад -  нова дорога до Вилкове, що вже суттєво  покращує умови для  розвитку туристичного потенціалу території.

 

Організатори фестивалю приготували для відвідувачів різноманітну і насичену програму. Зокрема, на заході був встановлений рекорд України із приготування найбільшого об’єму рибної юшки за особливою місцевою рецептурою. Це  п’ять тонн рибної юшки, якою пригощали гостей фестивалю, частину з якої було передано військовослужбовцям  у прикордонні зони  півдня України.

 

 

Фестиваль відвідали понад дві тисячі гостей, які мали можливість помилуватись старовинними церквами, проїхатись на човні каналами унікальної «української Венеції», відвідати знаменитий "Нульовий кілометр" та справжню рисову плантацію. Завершилось свято музичною програмою у виконанні Національного Одеського філармонійного оркестру  Hit of the world!” та справжнім феєрверком .

 

Нагадаємо, фестиваль «Дунайські гостини» у м. Вилкове - один з восьми фіналістів проекту Міністерства культури України «Малі міста – великі враження», метою якого є підтримка культурної спадщини регіонів, сприяння економічному та соціально-культурному розвитку малих міст, формування іміджу та інвестиційної привабливості територій.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України