українська російська англійська

У Херсоні розпочалася Міжнародна конференція "Народні художні промисли як складова креативних індустрій: перспективи, промоція, просування"

11.09.2018 | 11:52

У Херсоні розпочалася дводенна Міжнародна конференція «Народні художні промисли як складова креативних індустрій: сучасний стан, загрози та перспективи», ініційована та організована за сприяння Міністерства культури України та Українського центру культурних досліджень.

 

 

Основна мета заходу - розглянути можливості розвитку народних художніх промислів як сектору креативних індустрій, що сполучає автентичні традиції та комерційну складову. Переосмислення ролі та значення народних художніх промислів для культурного та економічного розвитку України, розробка необхідних інструментів для їх збереження та розвитку.

 

 

Під час конференції відбудеться презентація проекту Державної цільової програми підтримки та розвитку народних художніх промислів, а також ефективних практик розвитку народних художніх промислів України, Молдови, Азербайджану, Польщі із залученням міжнародних експертів.  У конференції беруть участь  фахівці Міністерства культури України, Міністерства

 

 

соціальної політики України, директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель, директор Центру з охорони і просуванню нематеріальної культурної спадщини (Молдова) Діана Дікусар, арт-критик і педагог Мистецької академії Азербайджану (Азербайджан) Асмер Абдуллаєва, а також майстри, креативні підприємці та освітяни у сфері мистецтва й культури.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України