українська російська англійська

Консолідований підхід до вітчизняного книговидання є рушієм розвитку цілої культурної сфери

12.09.2018 | 15:18

Розвиток національної книговидавничої справи та популяризації читання є одним із першочергових завдань, які ставить перед собою Уряд. Нагальне завдання врегулювання питання щодо придбання та доставки україномовної книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек, а також  забезпечення ефективної  діяльності Українського інституту книги, знаходить  розуміння та підтримку з боку Міністерства фінансів України. 

 

Розроблені Мінкультури проекти нормативних актів, направлені  на  забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою «Українська книга» на придбання книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів,  а також популяризація вітчизняної книги оперативно та фахово опрацьовуються Мінфіном, що дозволяє вчасно реалізовувати поставлені  завдання.

 

«Розуміння актуальних питань, які потребують нагальних вирішень, професійність працівників Мінфіну та фахова оперативність його апарату,  дозволяють Міністерству культури  ефективно реалізовувати вкрай необхідні сьогодні питання – розвиток українського книговидання та популяризація української книги в світі. Для нас дуже важливо забезпечити закупівлю книжок для поповнення фондів бібліотек, які очевидно мають оновлюватися новими виданнями, збірками  і в цьому також ми знайшли підтримку Міністерства фінансів. Я дуже дякую всій команді за фахову роботу  і особисто пані Оксані Маркаровій за те, що вона усвідомлює наскільки важливим є розвиток в Україні української книжки, підтримка українського видавництва, українських авторів, їх презентації як в Україні, так і в світі», - говорить Міністр культури України Євген Нищук.

 

Вже незабаром  на розгляд Уряду будуть представлені, розроблені Мінкультури нормативно-правові акти, які дозволять вирішити питання реалізації програми «Українська книга» та  оптимізують діяльність Українського інституту книги.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України