українська російська англійська

16 вересня у рамках проекту Мінкультури "Малі міста - великі враження" стартує "Культурний барбакан"

14.09.2018 | 08:26

16 вересня у м. Острог (Рівненська обл.), у рамках проекту Міністерства культури  України «Малі міставеликі враження»,  стартує мистецька подія «Культурний барбакан».

Центральною подією «Культурного барбакану» стане фестиваль «Від бароко до року», серед його учасників – «Пікардійська терція», симфонічний рок-оркестр «BRЕVIS», Musica Antiqua Leopolis Consort з концертом барокової музики.

Крім того, на території арт-простору «Культурний барбакан» розташуються тематичні фотозони, будуть проводитись майстер-класи, ярмарок майстрів, презентації та автограф-сесії, художні виставки, а також заплановане встановлення рекорду, присвяченого сходознавцю та письменнику Агатангелу Кримському.

Острог – місто древнього роду князів Острозьких, яке нині переживає освітній і культурно-мистецький ренесанс. У зв’язку з відродженням у місті першого у Східній Європі вищого навчального закладу – Острозької Академії – Острог став осередком життя молоді з усієї України.

Проект «Культурний барбакан» передбачає порятунок від руйнування пам’ятки архітектури національного  значення другої половини XV-початку XVI ст. – Татарської надбрамної вежі. Зруйновані стіни вежі пропонується відновити візуально у спеціальній техніці, що дозволятиме бачити їх лише у вечірній час завдяки спеціальній підсвітці. Автори проекту передбачають використання вежі як культурної локації. Тут планується облаштування сценічного простору, площі для розміщення полотен пленерових художніх виставок, робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, глядацьких місць для проведення театралізованих дійств та кінопоказів.

Нагадаємо, «Культурний барбакан» - один з 8 переможців проекту Міністерства культури України «Малі міста - великі враження», який має на меті формування іміджу територій, підтримку культурної спадщини та її інтеграцію у життя громади, що в свою чергу сприятиме розвитку інвестиційної привабливості регіонів.

 

Детальна програма заходів:

http://bigimpression.uccs.org.ua/node/216

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України