українська російська англійська

Фахівці Мінкультури провели для музейників Харківщини науково-практичний семінар з питань організації обліку музейних предметів та особливостей фондової роботи

26.09.2018 | 13:44

У Харківському історичному музеї імені М. Ф. Сумцова за участі начальника відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Володимира Чорногора та головного спеціаліста відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Лесі Клименко відбувся науково-практичний семінар для керівників та співробітників фондів музеїв Харківської області на тему «Нормативно-правові аспекти управління музейною справою в Україні та особливості фондової роботи». У семінарі взяли участь понад 50 представників з 33 музейних закладів міста Харкова та Харківської області.

 

 

Під час роботи представниками Міністерства культури України були надані детальні роз’яснення основних положень Інструкції з організації обліку музейних предметів (2016 р.), поінформовано щодо мети та механізмів проведення звірення наявності предметів та матеріалів науково-допоміжного фонду. Крім цього, були надані методичні рекомендації щодо вилучення музейних предметів з фондово-облікової документації.

 

Представниками Міністерства культури України були надані докладні відповіді на всі запитання учасників семінару з різних питань музейної роботи.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України