українська російська англійська

У рамках проекту Міністерства культури "Малі міста - великі враження" у м. Гадяч відбудеться Фестиваль молодих сучасних театрів

28.09.2018 | 08:43

29-30 вересня в рамках проекту Міністерства культури України «Малі міста – великі враження» у м. Гадяч (Полтавська обл.) відбудеться Фестиваль молодих сучасних театрів.

Мета фестивалю – використати можливості та потенціал сучасного театру для привернення уваги до збереження і відтворення культурної спадщини, наблизити театр до глядача шляхом нестандартного підходу до організації театральної події в місті.

Під час фестивалю учасники та гості матимуть змогу прогулятися містом, відвідати історичні куточки Гадяча, стати учасниками інтерактивної театралізованої екскурсії за участю студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П.Котляревського, відвідати семінари і майстер-класи, а також побачити різноманітні театральні вистави під відкритим небом. Свої постановки представлять численні творчі колективи і театри, зокрема і такі знані, як Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В.Гоголя та Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

Гадяч – старовинне місто з багатою історією, в тому числі і театральною. Завдяки аматорським виставам   у 1861 році в Гадячі була заснована громадська бібліотека, одна з найстаріших в Україні. Тут проводиться   щорічне  вручення  літературно- мистецької премії ім. Олени Пчілки. В Гадячі Олена Пчілка заснувала Дитячий театр і писала дитячі п’єси.

Нагадаємо, що Фестиваль молодих сучасних театрів у м. Гадяч є одним з восьми переможців проекту «Малі міста – великі враження» Міністерства культури і стане його завершальною подією. Проект започаткований в рамках Року культурної спадщини, його метою є  сприяння економічному та соціально-культурному розвитку малих міст, підтримка і популяризація культурної спадщини та її інтеграція в суспільне життя, формування іміджу та інвестиційної привабливості територій.

 

Детальна програма заходів фестивалю:

http://bigimpression.uccs.org.ua/node/221

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України