українська російська англійська

Вітання Міністра культури України Євгена Нищука до Всеукраїнського дня бібліотек

30.09.2018 | 08:00

Шановні працівники бібліотек!

 

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом  - Всеукраїнським днем бібліотек!

Разом із вами це свято відзначає багатомільйонний загал читачів України, вихованих в дусі поваги до бібліотек – храмів книжкової мудрості.

З початку свого існування бібліотеки залишаються джерелом знань, сприяють духовному зростанню людини, закладають фундамент для існування міцної держави.

Сьогодні книгозбірні відіграють визначну роль у створенні глобального інформаційного та освітнього середовища, збереженні історичної пам´яті, національної ідентичності та демократизації суспільства. Нові технології швидко розвиваються, і саме бібліотеки, надаючи вільний доступ до інформації та знань, стимулюють розвиток навичок інформаційної грамотності, створюють різноманітні можливості самоудосконалюватися і вчитися протягом всього життя, допомагають залишатися необхідними та активними будь-де і в будь-якому віці.

В Україні проходять складні процеси адаптації традиційних закладів культури до вимог сучасності. Успішний розвиток регіонів пов´язаний з трансформацією бібліотек в багатопрофільні й поліфункціональні установи, соціальні інститути згуртування територіальних громад. Бібліотеки стають закладами нового типу, діяльність яких спрямована на розвиток духовності, виховання патріотизму та поваги до культурно-історичної спадщини українського народу, його звичаїв та традицій, укорінення в суспільній свідомості загальнолюдських моральних цінностей.

Прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, постійний  творчий пошук, самовідданість своїй професії.

Бажаю вам енергії, творчої наснаги, добробуту та миру, щастя та  благополуччя вашим родинам.

 

З повагою

Євген Нищук

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України