українська російська англійська

Фаховому журналу "Бібліотечна планета" виповнилось 20 років

01.10.2018 | 10:00

Добре відомий спеціалістам бібліотечної справи науково-виробничий журнал «Бібліотечна планета» відзначив свій 20-річний ювілей. Дуже символічно, що перший номер часопису побачив світ тієї ж осені, коли наша країна і вся бібліотечна спільнота вперше відзначила Всеукраїнський день бібліотек, адже і свято, і часопис згуртовують вітчизняних бібліотекарів для обговорення і вирішення найважливіших питань розвитку бібліотечної галузі в України.

Журнал видає Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. Редакційна колегія на чолі з Тамарою Вилегжаніною бачать цей часопис колективним організатором, який своєчасно помічає, активно підтримує і популяризує все нове й цікаве в діяльності не лише вітчизняних бібліотек, а й закордонних.

За два десятиліття до кола авторів «Бібліотечної планети» долучилося понад 700 фахівців різних галузей знань і сфер діяльності. Це – керівники і працівники вітчизняних і зарубіжних бібліотек; культурологи, краєзнавці, письменники, книговидавці, державні службовці, викладачі закладів вищої освіти, менеджери інформаційних програм, представники Української бібліотечної асоціації та інших громадських об’єднань.

Ґрунтовною підмогою для бібліотекарів слугують різноманітні матеріали, коментарі, роз’яснення з питань нормативно-правового забезпечення бібліотечної галузі. Загалом за минулі роки на сторінках журналу було розміщено  1800 публікацій.

Видання друкується понад тисячним накладом та має загальнодержавну сферу розповсюдження.

 

«Бібліотечна планета» – щоквартальний науково-виробничий фаховий журнал, заснований у 1998 року Національною парламентською бібліотекою України (НПБУ).

У 1999 – 2010 рр. журнал «Бібліотечна планета» було включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких публікувалися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата історичних наук.

З 2005 року номери журналу представлені у віртуальній версії на сайті електронної бібліотеки «Культура України».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України