українська російська англійська

Український інститут національної пам'яті створить п'ять міжрегіональних територіальних органів

03.10.2018 | 17:43

З жовтня Уряд на своєму засіданні схвали проект постанови, який дозволить утворити територіальні органи Українського інституту національної пам’яті, враховуючи регіональні особливості відповідних областей, виробити практичні кроки у межах загальнонаціональної  стратегії відновлення та збереження національної пам’яті українського народу із їх адаптацією під місцеві особливості.

На сьогоднішній день в умовах війни на Донбасі та окупації Кримського півострову РФ ведеться послідовна кампанія з дестабілізації ситуації в Україні. Одним із елементів такої кампанії є викривлене трактування історичних подій російськими пропагандистами та політиками для дискредитації самої ідеї існування суверенної, незалежної та соборної Української держави.  Інформаційна агресія ґрунтується, у тому числі, на маніпуляціях навколо існуючих відмінностей у історичному розвитку українських регіонів, а також активному використанні історичних міфів.

Подібні дії провокують розкол всередині українського суспільства та становлять пряму загрозу національній безпеці України. На даний час існує потреба у створенні як мінімум п’яти міжрегіональних  територіальних органів Українського інститут національної пам’яті, повноваження яких  поширюватимуться на кілька областей України: Західний, Південний, Південно-східний, Північно-східний та  Центральний міжрегіональні територіальні органи. 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України