українська російська англійська

Мінкультури оголошує про початок реєстрації для участі у Міжнародній конференції "Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація"

04.10.2018 | 12:51

Розпочинається реєстрація для участі у Міжнародній конференції «Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація», яка відбудеться 19-20 жовтня 2018 році у м. Вінниця.

 

Захід організовується Міністерством культури України спільно з Українським центром культурних досліджень.

 

Метою конференції є ознайомлення та обговорення питань розвитку глобальних тенденцій збереження культурної спадщини, що актуалізувались протягом останніх десятиліть, комплексного підходу до збереження культурної спадщини у тому числі у випадку збройного конфлікту.

У рамках конференції відбудеться презентація вперше здійсненого перекладу українською  мовою керівних настанов до реалізації Конвенції про охорону світової культурної і природної спадщини 1972 року.

 

Гість конференції - почесний президент Міжнародної Ради з охорони пам’яток та визначних місць (ІКОМОС) пан Густаво Араоз.

           

Реєстрація  для  участі в  конференції триває до 18.00 години 11 жовтня 2018 року за посиланням https://goo.gl/forms/ncgqTuFVdH7Bsyr82.

Кількість місць обмежена.

 

Захід орієнтований на голів міських державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад на яких розташовані об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, представників  регіональних органів охорони культурної спадщини, громадських активістів та організацій, метою діяльності яких є захист культурної спадщини.

 

Організатори забезпечують поселення, харчування учасників. Підтвердження про участь буде надіслано до 14 жовтня 2018 року на надану електронну адресу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України