українська російська англійська

Експерти Мінкультури взяли участь у 8-му дорадчому форумі Культурні маршрути Ради Європи

04.10.2018 | 17:14

26-27 вересня 2018 року в м. Герліц (Федеративна Республіка Німеччина) відбувся 8-й дорадчий форум Культурні маршрути Ради Європи за участю представників Міністерства культури України. Цей форум давно став платформою для обміну досвідом між країнами - членами Ради Європи, обговорення нових ініціатив та партнерських відносин в сфері культурних маршрутів, дизайну нових проектів культурного напрямку відповідно до цінностей Ради Європи.

 

 

Згідно з поточним роком європейським культурної спадщини, Форум 2018 має намір створити синергію та спільні стратегії між Європейськими культурними маршрутами, міжнародними організаціями (ЮНЕСКО, Рада Європейського Союзу, Всесвітня туристична організація тощо), регіональними стратегіями та політикою ЄС, а також різноманітними європейськими програмами, які займаються питаннями захисту та промоції культурної спадщини, зокрема, це Дні Європейської спадщини та Список культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

 

 

В Форумі прийняли участь понад 200 учасників, серед яких були – Стефано Домініоні, виконавчий секретар Розширеної часткової угоди (EPA) про культурні маршрути та директор Європейського Інституту Культурних Маршрутів; Роланд Уоллер, Міністр внутрішніх справ Саксонії; Леван Харатішвілі, заступник Міністра освіти, науки, культури та спорту Грузії; Альфредас Йоментас начальник відділу управління регістрами, відділу зв'язків з громадськістю та освіти, Департамента культурної спадщини Міністерства культури Литви.

 

 

Нагадаємо, що в Україні наразі триває внутрішня процедура підготовки приєднання до Розширеної часткової угоди про культурні маршрути (EPA).

З метою ознайомлення з деталями Програми та популяризації Європейських Культурних маршрутів серед населення та туристів Міністерством культури України розроблено буклет та практичний посібник, які описують необхідні кроки для запуску культурного маршруту.

Ці матеріали можна знайти на сайті Міністерства культури України, за посиланням: http://bit.ly/mincult-cr

 

Фотографії: Пола Глазера та Міністерства культури України

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України