українська російська англійська

Міністр культури зустрівся з екзархами Вселенського патріархату

04.10.2018 | 17:15

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з екзархами Константинопольського патріархату - Архієпископом Памфілійським Даниїлом (США) та Єпископом Едмонтонським Іларіоном (Канада), які приїхали до Києва у рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні.

 

 

«Рішенням Священного Синоду нас призначено для того, щоб  проводити зустрічі на теренах України, з метою врегулювання «церковної аномалії»», - зазначив Архієпископ Даниїл, - «Ми відкриті до співпраці і, всупереч всім засобам масової інформації,  ми приїхали не для того, щоб розділяти когось або створювати проблеми, навпаки – ми хочемо вирішити питання, на які нас благословила церква Константинополя – налагодження стосунків та об’єднання Українських Православних Церков».

 

 

Архиєпископ також  повідомив, що вони готові зустрітися з представниками УПЦ КП, УАПЦ , УПЦ (МП) та представниками різних конфесій, щоби почути їхню думку з цього питання.

 

«Ми зараз переживаємо історичний для України момент, тож всіляко будемо сприяти  тому, щоб Україна отримала православне об’єднання і, зокрема, Вашій високій Місії бути тут екзархами. Ви можете цілковито розраховувати на нашу співпрацю. Саме наше відомство відповідає за реєстрації, статути і, в цілому, за забезпечення нашого міжконфесійного життя країни, ми забезпечуємо вільний доступ всім», - сказав Міністр культури.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України