українська російська англійська

Премія Європейського Союзу у сфері культурної спадщини "EUROPEAN HERITAGE AWARDS/ EUROPA NOSTRA AWARDS"

05.10.2018 | 12:12

Міністерство культури України інформує про можливість подачі заявок на Премію Європейського Союзу у сфері культурної спадщини «European Heritage Awards/ Europa Nostra Awards».

 «European Heritage Awards/ Europa Nostra Awards» щороку відзначаються до 30 видатних досягнень та найкращих практик в галузі культурної спадщини (збереження, управління, наукові дослідження, освіта та комунікації), сприяючи суспільному визнанню культурної спадщини в якості стратегічного ресурсу для розвитку суспільства і економіки Європи.

У результаті конкурсного відбору буде обрано до семи лауреатів Гран-Прі, один з яких за результатами онлайн-голосування отримує Приз глядацьких симпатій. Усі лауреати Гран-Прі отримують грошову винагороду в розмірі  10 000 €.

Церемонія нагородження усіх переможців European Heritage Awards відбудеться в червні 2019 року.

Нагороди вручаються в чотирьох категоріях:

- Збереження

- Дослідження

- Видатні досягнення окремих осіб або організацій

- Освіта, навчання та підвищення обізнаності  

 

Термін подачі заявок на конкурс – 15 листопада 2018 року

Премія Європейського Союзу в сфері культурної спадщини Europa Nostra Awards (в рамках European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2019) була започаткована Європейською Комісією у 2002 році. Присудження цієї премії успішно сприяє суспільному визнанню культурної спадщини як стратегічного соціально-економічного ресурсу для Європи та відзначає осіб, які опікуються питаннями, пов’язаними з нашою спільною спадщиною.

Детальніша інформація та он-лайн форма за посиланням: http://www.europeanheritageawards.eu/apply/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України