українська російська англійська

Міжнародна хореографічна асамблея імені Н. Скорульської - 2018

09.10.2018 | 17:40

Міжнародна хореографічна асамблея імені  Н. Скорульської  - 2018

2 – 5 листопада 2018       м. Житомир/ Україна

За сприяння Міністерства культури України. Під Патронатом Мера м. Житомира

За участю Прем’єрів Національної Опери України – Народної артистки України - КАТЕРИНИ КУХАР та Заслуженого артиста України - ОЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА.

Організатори: ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської.

За підтримки: Житомирської облдержадміністрації, Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, спонсорів та меценатів.

Асамблея – 2018 присвячена 60-річчю створення балету «Лісова Пісня» М. Скорульського у постановці Вахтанга Вронського та Наталії Скорульської, який і сьогодні є візитівкою українського національного балету.

 

Запрошуються до участі у IV Міжнародній Хореографічній Асамблеї ім. Н.Скорульської – 2018/ Natalia Skorulska International Dance Assembly – 2018/ Хореографічні колективи/окремі виконавці спеціалізованих навчальних закладів, школи, студії, ансамблі (класичного, сучасного та народного танцю) з різних країн світу. Вік учасників від 3 до 35 років.

В рамках Асамблеї:

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської.

Міжнародний Хореографічний Форум для керівників колективів.

Майстер-класи ведучих педагогів-хореографів із різних країн світу.

Перформанс у виконанні учасників Асамблеї на муз. М.Скорульського.

Імпровіз  - Батл.

Виступи гостей Асамблеї: студентів Київського державного хореографічного училища та інших гостей-учасників з різних країн світу.

Виставка особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських.

Диско-бал знайомств для учасників Асамблеї.

 

ВПЕРШЕ В РАМКАХ АСАМБЛЕЇ!  

Благодійна Акція на підтримку онкохворих дітей Житомирщини – Сучасна балетна вистава «Діти Ночі» - постановка - соліста Берлінської Опери - О.Абдукарімова, у виконанні Прими-балерини, Народної артистки України - Катерини Кухар, Заслуженого артиста України - Олександра Стоянова та артистів балету Національної Опери України ім. Т.Шевченка.

 

 

Головні Нагороди Асамблеї – 2018:     Кубок Гран-Прі ім. Н.Скорульської, Кубок Мера Житомира, Кубок Мецената і новинка Асамблеї – Кубок Катерини Кухар та Олександра Стоянова, а також Спеціальні Призи та Премії від меценатів, спонсорів та партнерів Асамблеї.

Майстер-клас із класичного танцю проведуть – зірки світового балету – Прем’єри Національної Опери України – Катерина Кухар та Олександр Стоянов.

Трьохденний майстер-клас з сучасного танцю завершиться Перформансом на гала-концерті Асамблеї на музику Михайла Скорульського із балету «Лісова Пісня».

 У складі журі IV Міжнародної Хореографічної Асамблеї ім. Н.Скорульської – 2018 - ведучі педагоги-хореографи з різних країн світу, діячі культури і мистецтв, Народні та Заслужені артисти, члени родини Скорульських та Вронських.

Голова Журі – Прима-балерина Національної Опери України, Народна артистка України – Катерина Кухар.

ЗАВКИ НА УЧАСТЬ У АСАМБЛЕЇ-2018 ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 10 ЖОВТНЯ на e-mail: assembly_dance@ukr.net

www.skorulska.in.ua

ВХІД НА АСАМБЛЕЮ ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (093)488-00-31

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України