українська російська англійська

Мінкультури оголошує про відбір у 2018 році творів музичного мистецтва для поповнення репертуару концертних організацій та художніх (мистецьких) колективів сфери управління Міністерства культури України

16.10.2018 | 10:24

Міністерство культури України, на підставі наказу від 10 липня 2018 року № 623, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2018 року за № 906/32358, оголошує про проведення у 2018 році відбору творів музичного мистецтва для поповнення репертуару концертних організацій та художніх (мистецьких) колективів сфери управління Мінкультури.

 

1. Пропозиції для участі у відборі щодо придбання творів музичного мистецтва для поповнення свого репертуару подають концертні організації, художні (мистецькі) колективи сфери управління Мінкультури (далі - заклади культури).

2. Твори музичного мистецтва, подані на відбір, мають бути створені виключно професійними композиторами.

3. На відбір можуть бути запропоновані твори музичного мистецтва незалежно від жанрового спрямування, що не були раніше придбані (як оригінальні, так і похідні).

Окремі частини твору музичного мистецтва, які є його складовою, а також редакції попередньо придбаних творів музичного мистецтва не розглядаються.

4. Заклади культури подають наступні документи:

клопотання у довільній формі;

аплікаційну форму за зразком, наведеним у додатку до цього оголошення;

письмову згоду автора(ів) на участь твору музичного мистецтва у відборі;

нотний примірник твору(ів) музичного мистецтва;

запис твору(ів) музичного мистецтва на матеріальних технічних носіях (CD, DVD диски, USB флеш-накопичувач за наявності).

Нотні примірники твору(ів) музичного мистецтва та записи твору(ів) музичного мистецтва, що подані на відбір, повертаються закладу культури після проведення відбору.

 

5. Документи на участь у відборі творів музичного мистецтва приймаються до 26 жовтня 2018 року на поштову адресу Мінкультури: вул. І. Франка,19,

м. Кив, 01601, відділ музичного мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва, контактна особа: Генсіцький Гліб Борисович, тел. (044) 234-79-11 (mus@mincult.gov.ua).

 

6. У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним у пункті 4 цього оголошення, а також якщо їх подано після закінчення встановленого строку, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Мінкультури повторно до дати, визначеної в оголошенні про проведення відбору.

 

Документи:

Порядок здійснення придбання творів музичного мистецтва для поповнення репертуарів концертних організацій та художніх (мистецьких) колективів сфери управління Мінкультури, затверджений наказом Міністерства культури України від 10 липня 2018 року № 623, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2018 року за № 906/32358.
Зразок аплікаційної форми
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України