українська російська англійська

Повідомлення про консультації з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Міністерства культури України на 2018 рік

22.10.2018 | 09:53

Міністерство культури України запрошує до участі в проведенні електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Міністерство культури України на 2018 рік, розробленого відповідно до статті 19 Закону України “Про запобігання корупції”, Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої  рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539.

До Антикорупційної програми додається Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Міністерства культури України. Заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків (наведені у додатку 2 до Звіту) вживатимуться як частина цієї Програми.

- Проект Антикорупційної програми Міністерства культури України на 2018 рік

- Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Міністерства культури України

- Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків

- Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків

 

Дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій, поширюватиметься на різні соціальні групи населення та заінтересовані сторони.

Програма передбачає впровадження заходів подальшого удосконалення системи управління та контролю за діяльністю Міністерства культури України, спрямованих на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків при виконанні усіх функцій та завдань.

Електронні консультації проводяться шляхом надання пропозицій у письмовій формі на поштову і електронну адреси.

Пропозиції до проекту Антикорупційної програми Міністерства культури України приймаються від фізичних та юридичних осіб до 05  листопада 2018 року на поштову адресу: Міністерства культури України, вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601, або адресу електронної пошти: szk@mincult.gov.ua  

Результати обговорення проекту Антикорупційної програми Міністерства культури України будуть оприлюднені на інформаційній сторінці веб-порталу Міністерства культури України протягом трьох робочих днів після проведення консультацій.

Контактна особа: Светюха Олександр Сергійович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами, робочий телефон (044) 235-91-21.

 

Документи:

Проект Антикорупційної програми Міністерства культури України на 2018 рік
Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Міністерства культури України
Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків
Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України