українська російська англійська

Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка проводитиметься щорічно

25.10.2018 | 10:52

Міжнародний музичний конкурсу імені Миколи Лисенка  проводитиметься щороку почергово у номінаціях «фортепіано», «скрипка», «віолончель» та «сольний спів». Відповідний проект постанови був схвалений на засіданні Уряду 24 жовтня.

Нормативно-правовий акт  розроблений за ініціативою Міністерства культури України з метою сприяння розвитку та популяризації національного музичного мистецтва, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурних зв’язків.

 

Проведення Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка щороку почергово у номінаціях «фортепіано», «скрипка», «віолончель» та «сольний спів» надасть можливість залучати до участі більшу кількість конкурсантів у зазначених номінаціях. Визначення почерговості проведення конкурсу за номінаціями призведе до пропорційного навантаження на державний бюджет у відповідні роки в рамках тих видатків, що передбачались Мінкультури на проведення конкурсу за всіма номінаціями в один рік та дасть змогу проводити конкурс на  більш високому організаційному рівні.

 

Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка  один із найпрестижніших  музичних форумів в Україні, у конкурсній програмі якого поряд із класичним репертуаром  учасниками обов'язково виконуються твори М.Лисенка та інших українських композиторів. Форум об’єднує музикантів різних поколінь,  сприяє обміну досвідом, подальшому розвитку виконавської майстерності та збагаченню професійного досвіду молодих митців.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України