українська російська англійська

У Мінкультури розглянули стан підготовки до ХІІ засідання Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей

26.10.2018 | 09:28

Перший заступник Міністра культури  України  Світлана Фоменко, співголова Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей  провела  зустріч  із Послом з особливих доручень Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Янсеном. У зустріч також взяв участь Надзвичайній і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхель, представники Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

 

 

Під час зустрічі  сторони обговорили стан справ з підготовки до ХІІ засідання Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей, проведення якого заплановане у період 26-29 листопада в м. Києві.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України