українська російська англійська

Прес-анонс Mіжнародного семінару/мережевої зустрічі керівників об'єктів всесвітньої спадщини на тему "Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання"

29.10.2018 | 08:25

31 жовтня (середа) о 9 год. 00 хв. у приміщенні ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 6) відбудеться урочисте відкриття міжнародного семінару/мережевої зустрічі керівників об’єктів всесвітньої спадщини на тему «Жива релігійна спадщина всесвітнього значення: спільне управління та стале використання».

Організатором міжнародного семінару виступає Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник за підтримки Міністерства культури України, Центру всесвітньої спадщини в рамках Ініціативи ЮНЕСКО щодо спадщини релігійного призначення та відповідно до Рішення Комітету всесвітньої спадщини 42COM 5A (Манама, 2018 р.)

Програма семінару розрахована на два дні (31 жовтня – 1 листопада 2018 року) та включатиме в себе експертно-консультативну зустріч та першу мережеву зустріч керівників об’єктів всесвітньої спадщини релігійного призначення.

Основними завданнями є посилення уваги й інформованості релігійних громад щодо процесу охорони, управління та сталого використання об’єктів всесвітньої культурної та природної спадщини; обговорення особливостей захисту культурних об’єктів релігійного призначення в умовах нових глобальних викликів та загроз; обмін думками щодо перспектив налагодження конструктивних зв’язків між органами управління об’єктами всесвітньої спадщини місцевого, регіонального та національного рівня та релігійними громадами, що беруть участь в управлінні, використанні та збереженні памяток.

У відкритті Міжнародного семінару візьмуть участь заступник Міністра культури України Тамара Мазур, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, представники Київської міської адміністрації та ін. Директор Центру всесвітньої спадщини Мехтільд Рьосслер привітає учасників відео-зверненням.

У пленарних засіданнях Семінару візьмуть участь керівники об’єктів всесвітньої спадщини, представники державних і місцевих органів влади та представники релігійних громад з 16 країн світу трьох із п’яти регіонів ЮНЕСКО (Африка, Арабські держави, Європа і Північна Америка), а також експерти-члени Робочої групи Центру всесвітньої спадщини та дорадчих органів (ІКОМОС, ІККРОМ, МСОП) з питань спадщини релігійного призначення.

Вхід для представників ЗМІ — за акредитаційними посвідченнями.

Телефон для акредитації: 406-64-15, 406-63-10.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України