українська російська англійська

Інформація Мінкультури щодо заяви громадської організації "86"

29.10.2018 | 22:21

У низці  ЗМІ з’явилась  інформація, у якій кураторське об’єднання «86», яке проводить однойменний  фестиваль та є одним із переможців пілотного проекту «Малі міста – великі враження», говорить про «непрозору процедуру надходження державних коштів» і  «вимагання»  паном Ковальським «нецільових коштів».

 

Міністерство культури України наголошує, що пан Ковальський не є працівником відомства, а займає  посаду заступника голови Українського центру культурних досліджень. Наразі, стосовно оприлюднених  у ЗМІ фактів та звинувачень, Українським центром культурних досліджень проводиться службове розслідування. На  цей період Ковальський відсторонений від виконання обов’язків за посадою.

 

Міністерство культури України дійсно підтверджує фінансування за рахунок бюджетних коштів фестивалю «86» в межах пілотного проекту «Малі міста - великі враження». Окремо відзначаємо, що фінансування мистецьких заходів за рахунок коштів державного бюджету передбачає ряд обмежень (зокрема в частині попередньої оплати), а також багатоступеневу систему контролю за використанням коштів, у тому числі в процесі їх використання, яка має на меті запобігти нецільвому та неефективному використанню бюджетних коштів. Так само безумовною підставою виплати коштів з державного бюджету є наявність повного пакету звітної документації, що підтверджує факт надання послуг чи виконання робіт, які підлягають оплаті з державного бюджету.

 

Зазначимо, що будь-яка особа, якій стало відомо про факти, що несуть  ознаки злочину, зобов’язана повідомити про це компетентні правоохоронні органи для проведення розслідування та притягнення до відповідальності винних осіб, а також надати для цього усі наявні докази.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України