українська російська англійська

8 листопада відкриття Міжнародного форуму "Креативна Україна" 2018

05.11.2018 | 08:29

8 листопада (четвер) 2018 року о 10:30 відбудеться відкриття другого щорічного Міжнародного форуму «Креативна Україна» (м. Київ, вул. Десятинна 12, галерея «Д12»). Захід організовано Міністерством культури України.

Форум «Креативна Україна» є платформою для політично-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері культурних і креативних індустрій. Захід орієнтований на представників влади, креативного бізнесу, громадських установ і проектів, експертів з України, Великої Британії, Бельгії, Італії, Данії, Португалії, Польщі.

У заході візьмуть участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр культури України Євген Нищук, Голова Представництва ЄС в Україні, Надзвичайний і Повноважений Посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, представники європейських міністерств культури та посольств країн ЄС і Східного партнерства.

Форум триватиме 8-9 листопада. У перший день буде обговорено засади розвитку українського креативного підприємництва і посилення конкурентоспроможності українського креативного продукту. Заплановано окрему спеціальну політичну панельну сесію на високому рівні  «Сучасна урбаністична культура. Baukultur» про культуру середовища проживання. У другий день відбудуться презентації останніх тенденцій розвитку дизайну, моди, книговидавництва, буде проведено бізнес-консультації та практичні воркшопи із залученням міжнародних експертів.

Детальна інформація на сайті http://creativeukraine.org.ua/uk/

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Десятинна 12, галерея «Д12».

Початок заходу: 8 листопада 2018 року (четвер) о 10:30. Реєстрація розпочинається з 9:30.

Акредитація для представників ЗМІ: тел. 234-15-36; e-mail: presa@mincult.gov.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України